Папа римський

Папа: Християнин, що стоїть на місці, не є справжнім християнином

1964032 ArticoloХристовий учень не потребує гороскопів чи ворожок для того, щоби заглядати в майбутнє, бо справжнім християнином є не той, що стоїть на місці, але той, що довіряючись Богові, піддається Його проводові на дорозі, відкритій на Господні несподіванки.

Детальніше...

Папа: Запобігання захворюванням має бути доступим для всіх

1963995 ArticoloОскільки здоров’я – це фундаментальне та першочергове благо кожної людини, бажано, щоб запобігання онкологічним захворюванням могло поширюватися на всіх.

Детальніше...

Папа: Свята Марія Магдалина – ікона місіонера, що звіщає воскресіння

1962661 ArticoloПриклад Марії Магдалини, як апостолки апостолів та «ікони» місіонерів, Папа Франциск запропонував учасникам Генеральної Капітули Згромадження Воскресіння Господа Нашого Ісуса Христа, приймаючи їх у Ватикані в суботу, 24 червня 2017 року.

Детальніше...

Папа: Місія учнів сповнена труднощів, але Бог завжди з нами

1957030 ArticoloХристовий учень покликаний уподібнювати своє життя до Христа, Який був переслідуваний, зазнав відкинення та помер на хресті.

Детальніше...

Ватиканський дипломат про протидію торгівлі людьми

RV20274 ArticoloТоргівля людьми є однією з найжахливіших дійсностей сучасного світу – про це говорив архієпископ Бернардіто Ауза, Постійний Спостерігач Святого Престолу при структурах ООН в Нью-Йорку, виступаючи 23 червня 2017 р. під час дебатів у рамках підготовки до пленарного засідання на вищому рівні про перегляд «Плану глобальних дій, спрямованих на боротьбу з торгівлею людьми», запланованого на вересень цього року.

Детальніше...

Вода – це життя. Папа зустрівся з представниками водних видів спорту

1962686 ArticoloНехай же ваші змагання та контакт з водою зможуть зробити вклад у будування альтернативної культури води.

Детальніше...

Папа: бути друзями священиків – це чудове покликання

ANSA1218211 ArticoloБути «вірними друзями семінаристів і священиків, виявляючи справжню любов до сприяння покликанням, молитви та пастирської співпраці».

Детальніше...

Папа з нагоди свята Ісусового Серця: Ставати малими, щоб почути Божий голос

1961792 ArticoloЩоб почути Господній голос, необхідно ставати малими. Про це Папа Франциск пригадав під час ранкової Святої Меси в каплиці «Дому святої Марти» у п’ятницю, 23 червня 2017 р., в день свята Пресвятого Ісусового Серця.

Детальніше...

Папа: Справжній пастир вміє розпізнавати зло і називати його по-імені

1961192 ArticoloПастир повинен бути захопленим, вміти здійснювати розпізнавання та викривати зло. Думками про це Папа Франциск поділився під час Святої Меси, яку він у четвер, 22 червня 2017 р., відслужив в каплиці «Дому святої Марти», зосередившись на постатях святого Павла та отця Мілані, на могилі якого він молився минулого вівторка.

Детальніше...

Папа Франциск надав церковне сопричастя новобраному Главі Мелкітської ГКЦ

RV26379 ArticoloСинод Єпископів Мелкітскої Греко-Католицької Церкви, що зібрався у Бейруті, столиці Лівану, обрав новим Антіохійським патріархом Мелкітської ГКЦ високопреосвященного Джозефа Абсі, титулярного архієпископа Тарсу, куріального архієпископа патріаршої курії в Дамаску. Його Блаженство взяв ім’я Юссеф Абсі.

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку