Папа римський

Нове повідомлення Папи Франциска у Твіттері за 19 серпня

tvitНове повідомлення Папи Франциска у Твіттері за 19 серпня

Я молюся за всіх жертв терористичних замахів, що сталися цими днями. Нехай ніколи більше у цьому світі не буде сліпого насильства тероризму!

Папа засуджує сліпе насильство й молиться за жертви теракту в Барселоні

EPA2571392 Articolo«Святіший Отець вкотре засуджує сліпе насильство, що є великою образою, завданою Творцеві, та підносить свої молитися до Всевишнього, аби Він допомагав нам бути витривалими в тому, щоб й надалі рішуче трудитися на користь миру та згоди у світі», – читаємо у телеграмі співчуття, яку кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, надіслав на ім’я Архієпископа Барселони кардинала Хуана Хосе Омелья.

Детальніше...

Нове повідомлення Папи Франциска у Твіттері за 17 серпня

 

tvitНове повідомлення Папи Франциска у Твіттері за 17 серпня

Нехай ніщо не перешкоджає вам жити й зростати в дружбі Небесного Отця, а також свідчити Його нескінченні доброту й милосердя.

Співчуття Папи постраждалим в Сьєрра-Леоне

ANSA1228467 ArticoloПапа Франциск з глибокою стурбованістю слідкує за тим, що цими днями відбувається у Сьєрра-Леоне, країни на заході Африки, яка потерпає від повеней та оповзнів, які вже спричинилися до кількох сотень жертв. Ще більше людей вважаються пропалими безвісті.

Детальніше...

Папа: Нехай же Марія принесе у світ Христову радість

AFP6938064 Articolo«Нехай же Марія допоможе нам стати святими й одного дня зустрітись з Нею в Раю», – мовив Папи Франциск 15 серпня 2017 року перед молитвою «Ангел Господній», проказаною разом з тисячами прочан, які опівдні прибули на площу святого Петра у Ватикані, щоб з нагоди урочистості Внебовзяття Пресвятої Діви Марії почути його повчання, помолитись із ним Богородичну молитву «Ангел Господній» та отримати його Апостольське благословення.

Детальніше...

Папа: Поширювати у Середземномор’ї культуру гостинності щодо мігрантів

ANSA1223263 ArticoloНеобхідне дедалі великодушніше заанґажування у справу розвитку культури гостинності й солідарності, підтримуючи, таким чином, мир і братерство між народами», – пригадав Папа Франциск у посланні учасникам міжнародної зустрічі «Середземномор’я: порт братерства», яку організувала південноіталійська дієцезія Удженто-Санта-Марія-ді-Леука за підтримки різних інституцій та асоціацій, зібравши 250 юнаків і дівчат з 30 країн.

Детальніше...

Папа: Віра – не втеча від проблем, а допомога в їх доланні

AFP6932077 ArticoloЦерква – це човен, який мусить долати також і супротивні вітри, а запорукою його перебування на плаву є не вправність керманичів, але – віра в Ісуса та Його слово.

Детальніше...

Папа до молоді: Ви – надія Церкви!

OSSROM128801 Articolo 1«Дорога молоде, ви – надія Церкви. Як ви уявляєте своє майбутнє? Візьміть участь в #sinodo18!», – таке запрошення, звернене від Святого Отця до молоді світу, побачило світ на його аккаунті в соціальній мережі Твіттер у суботу, 12 серпня 2017 р., в Міжнародний День Молоді, що відзначається під еґідою ООН.

Детальніше...

Папська катехеза за 9 серпня 2017 року

REUTERS2270488 ArticoloПро християнську надію – XXХ: Божественне прощення – це рушій надії

 

Детальніше...

Нове повідомлення Папи Франциска у Твіттері за 10 серпня

tvitНове повідомлення Папи Франциска у Твіттері за 10 серпня.

Детальніше...


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку