Папа римський

Папа: Святий Дух не може увійти до замкненого серця

1947879 ArticoloНеобхідно відкрити своє серце, аби почути Святого Духа, щоб могти свідчити Ісуса Христа.

Детальніше...

Папа: щодня вчімось мистецтва любові й прощення

AFP6633748 Articolo«Кожного дня вчитись мистецтва любові, за допомогою Святого Духа щодня терпеливо поступати в школі Христа», – закликав Папа Франциск під час роздумування перед молитвою «Царице Неба» у неділю 21 травня 2017 р., опівдні проказуючи її разом із прочанами, зібраними на площі Святого Петра у Ватикані.

Детальніше...

Нове повідомлення Папи Франциска у Твіттері за 22 травня

Twitter-Papy 4Нове повідомлення Папи Франциска у Твіттері за 22 травня.

Ми покликані бути не самими, без інших, вище за інших або супроти інших, а задля інших.

Папа Франциск на парафії: Не засмучуймо Святого Духа

1947759 ArticoloЯк Святий Дух промовляє до нас з пошаною та лагідністю, подібно і християни повинні так само діяти у світі. Про це Папа Франциск пригадав парафіянам храму святого П’єра Даміані в передмісті Риму Казаль-Берноккі, відвідуючи їх у неділю, 21 травня 2017 року.

Детальніше...

Отець Антоніо Спадаро, ТІ, про «Атлас» Папи Франциска

AFP6258292 ArticoloУ суботу, 20 травня в осідку редакції єзуїтського часопису «La Civiltà Cattolica» запланований круглий стіл на тему «Атлас Папи Франциска.

Детальніше...

Папа оголосив про призначення нових кардиналів

ANSA1195713 ArticoloПісля проказування молитви «Царице Неба» у неділю, 21 травня 2017 р., Папа Франциск оголосив про те, що у середу, 28 червня, він проведе у Ватикані прилюдну консисторію, під час якої введе у кардинальську гідність п’ятьох ієрархів.

Детальніше...

Нове повідомлення Папи Франциска у Твіттері за 21 травня

Twitter-Papy 4Нове повідомлення Папи Франциска у Твіттері за 21 травня.

Марія вчить нас покладати надію на Бога навіть коли здається, що все втратило сенс, навіть коли здається, що Він уникає нас.

Папа Франциск: підтримка католиків Китаю та молитва за ЦАР

1944754 ArticoloПісля проказування молитви «Царице Неба» у неділю, 21 травня 2017 р., Папа Франциск пригадав, що у середу, 24 травня, в день літургійного спомину Пречистої Діви Марії, Помічниці християн, вшановуваної у санктуарії в Шанхаї, припадає День молитви за Церкву в Китаї. Заохотивши вірних духовно єднатися зі своїми братами в сестрами, Святіший Отець з окремими словами звернувся до католиків Китаю:

Детальніше...

Папа Франциск відвідав кілька родин в місті Остія поблизу Риму

ANSA1199704 Articolo«П’ятниці милосердя», започатковані під час позачергового Святого Року на честь Божого милосердя, тривають. У п’ятницю, 19 травня 2017 р., Святіший Отець вирішив відвідати кілька родин, які живуть на периферії його дієцезії. Надвечір він вирушив до приморського міста Остії, що входить до Римської агломерації, щоб поблагословити їхні домівки, як це чинять парохи під час великоднього періоду.

Детальніше...

Нове повідомлення Папи Франциска у Твіттері за 19 травня.

Twitter-Papy 4Нове повідомлення Папи Франциска у Твіттері за 19 травня.

Прагнімо завжди високо тримати «тон» нашого життя, пам'ятаючи про ціль і славу, задля якої ми існуємо, працюємо, боремося і страждаємо.

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку