Офіційні документи

Заява єпископів Європи щодо ситуації з біженцями

D09C221F20E469F1CA834EADF754408B534AD39ACFCFF53B85pimgpsh fullsize distrЗаява Постійного комітету COMECE - Комісії Конференції єпископів європейської спільноти (Commission of the Bishops' Conferences of the European Community), щодо поточної кризи, що викликана напливом біженців і дискусії про єдину європейську міграцію і політичний притулок для мігрантів.

Приплив біженців в Європу ставить Держави нашого континенту перед великим викликом.  Цей виклик може бути вирішеним, якщо всі Європейці вважають, що це спільна відповідальність  працювати разом, щоб знайти рішення.

Факт, що деякі країни шукають способів, щоби цілковито позбутися  відповідальності, є неприйнятним. Європейський Союз хіба не  був заснований на солідарності європейців?

Ми не можемо прийняти того, що чоловіки і жінки тонуть або задихаються на кордонах Європи. Заборонити біженцям потрапити в Європу через колючий дріт і стіни - це не рішення. Крім того, для Християн, це обов’язок прийти на допомогу біженцям, і незалежно від їх походження чи релігії.

Папа римський Франциск звернувся до Церкви в Європі, тому що прийме біженців: «Я звертаюся до моїх братів єпископів Європи, справжніх пастирів, щоб в їх дієцезіях підтримували мій заклик, пам'ятаючи, що милосердя-це друге ім'я любові». Цей заклик Папи зобов'язує Церкву в Європі діяти.

Текст заяви написаний Президією Коференції - Кардиналом Рейнхардом Марксом, єпископом Жаном Коккеролсом і єпископом Джанні Амбросіо (на фото) - і затверджений на засіданні в Мюнхені 9 вересня 2015.


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку