Офіційні документи

Акт присвячення України Непорочному Серцю Марії пастирями Римсько-Католицької Церкви в Україні

pobrane

На завершення ювілейної Святої Меси на честь Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві та з нагоди 100-ліття Фатімських об’явлень архієпископ Львівський, голова Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні Мечислав Мокшицький зачитав Акт присвячення України Непорочному Серцю Марії пастирями Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Детальніше...

Циркуляр Конгрегації Божественного культу про євхарістійні хліб і вино (Повний текст)

images8 липня 2017 року у Ватикані був опублікований текст циркулярного послання Конгрегації Божественного культу та дисципліни таїнств, адресованого єпископам усього світу. У циркулярі йдеться про окремі правові питання, пов'язані з хлібом та вином, які використовуються під час Євхаристії. КМЦ наводить повний український переклад документа.

Детальніше...

Текст булли Папи Франциска про номінацію єпископа Віталія Кривицького

IMG 1174Український текст булли був проголошений 24 червня 2017 року під час Святої Меси, на якій відбулися хіротонія та інгрес нового ординарія Київсько-Житомирської дієцезії єпископа Віталія Кривицького.

Детальніше...

Звернення римсько-католицьких єпископів з нагоди Дня Конституції України

завантаження28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний Закон держави – Конституцію.

Детальніше...

Лист співчуття Конференції РКЦ в Україні з приводу смерті Блаженішого Кардинала Любомира Гузара

max-20170601000829929Ваше Блаженство! 

Слова щирого співчуття з приводу смерті Його Блаженства Кардинала Любомира скеровую до Вас та всієї Української Греко-Католицької Церкви. 

Детальніше...

Відкрите звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій на захист сім’ї та дітей (з нагоди Міжнародного дня захисту дітей – 1 червня)

vrciro logo1 червня Україна відзначає Міжнародний День захисту дітей. Це означає, що наші діти потребують захисту, і цей захист може забезпечити, насамперед, сильна та морально здорова сім'я.

Детальніше...

Комюніке Курії Львівської архідієцезії щодо хибної інформації стосовно коментарів Митрополита Мокшицького про Волинську трагедію

konferencia episkopovНа різних сайтах з'явилися повідомлення та коментарі до інтерв'ю Львівського архієпископа Мечислава Мокшицького для польського часопису «Nedziela». У понеділок, 29 травня 2017 р., Курія Львівської архідієцезії опублікувала з цього приводу комюніке, яке наводимо нижче.

Детальніше...

Літургійні та душпастирські матеріали на першу суботу червня

ArticleImages 54592 gh-aПерша субота місяця – 3 червня 2017 р.

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку