Офіційні документи

Звернення римсько-католицьких єпископів із нагоди Дня соборності України

epyskopatЗ нагоди дня, приуроченого до врочистого об'єднання України в єдину державу, ми, римсько-католицькі єпископи в Україні, щиро вітаємо всіх співвітчизників, яка б не була їхня конфесійна чи релігійна приналежність.

Детальніше...

«Примирення – любов Христова спонукає нас». Спільне послання Президентів РЄКЄ і КЄЦ на Тиждень молитов про християнську єдність 2017 року

cec-cceeДорогі брати і сестри у Христі!
 
Любов Христова спонукає нас (пор. 2 Кор 5, 14)! У короткому вірші з послання святого апостола Павла до Коринтян, який став натхненням цьогорічного Тижня молитов про християнську єдність, міститься велика істина.

Детальніше...

Літургійні та душпастирські матеріали на першу суботу січня

ArticleImages 54592 gh-aПропонуємо Вашій увазі літургійно-душпастирські матеріали Конференції Єпископів РКЦ України на першу суботу січня 2017 року.

Детальніше...

Технічний Комітет Акції "Папа для України" завершив розгляд проектних заявок для отримання допомоги від Папи Франциска

PAPA-LOGOТехнічний комітет гуманітарної Акції «Папа для України», ініційованої Папою Римським Франциском, закінчив розгляд проектних заявок громадських, благодійних та релігійних організацій, які надають допомогу вимушеним переселенцям і постраждалим від військових дій на сході України. Тепер Акція переходить до реалізації проектів і їх подальшого моніторингу.

З 8 вересня 2016 року в Технічний комітет Акції надійшло вже понад 370 проектів великих і малих грантів від неприбуткових громадських і релігійних організацій, не рахуючи заявок приватних осіб. Це близько 120 великих проектів (на суму до 250 тисяч євро) і 250 – малих (до 20 тисяч євро). В цілому ці проекти охоплюють не менш ніж 500 тисяч осіб, які постраждали в наслідок військових дій на сході України.

Детальніше...

Послання Папи Франциска на святкування 50-го Всесвітнього дня миру (1 січня 2017 р.)

 

gerp papaНенасильство: політика  миру

 

1. На початку цього нового року я складаю мої щирі побажання миру всім народам і націям світу, главам держав і урядів, а також керівникам релігійних громад і різних рухів громадянського суспільства. Я бажаю миру кожному чоловікові, жінці і дитині. Я молюся про те, щоб образ і подоба Бога в кожній людині дозволили нам розпізнавати один одного, як священні дари, які мають величезну гідність. Особливо в конфліктних ситуаціях, давайте будемо поважати цю "найглибшу гідність"1 і зробімо ненасильство нашим способом життя.

Детальніше...

Вітання Головного військового капелана Львівської архідієцезії о. Івана Зайця із Днем Збройних Сил України

kapelanyДoрoгі захисники Вітчизни!

Від імені військових капеланів Римсько-Католицької Церкви Львівської архідієцезії щиро вітаю вас із Днем Збрoйних Сил України.

Детальніше...

Комюніке Комісії у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України

komisia u sprawah liturgii 0Нещодавно у засобах суспільної комунікації було опубліковане «Звернення Комісії у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України щодо деяких аспектів звершення Меси», яке викликало бурхливу дискусію серед мирян і духовенства.

Детальніше...

Спільне звернення Греко-католицьких і Римсько-католицьких Єпископів в Україні з приводу Дня пам'яті жертв голодоморів

 

GolodomorЗібрані у Львові-Брюховичах, ми, Католицькі Єпископи що виконуємо своє служіння в Україні, звертаємося до всіх вірних наших Церков, як рівно ж до всіх співвітчизників, аби виразити нашу солідарність та молитовну близькість у ці дні національної пам'яті і скорботи за жертвами голодоморів в Україні.

Детальніше...


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку