Офіційні документи

Що говорить про Благовіщення Катехизм Католицької Церкви?

zwiastowanieБлаговіщення ознаменувало новий етап в історії людства, в яку прийшло Спасіння... Отже що говорить про це Катехизм Католицької Церкви?

Детальніше...

КОМЮНІКЕ З 48-Ї ПЛЕНАРНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКИХ ЄПИСКОПІВ УКРАЇНИ

konferencia episkopov

 

21–23 березня 2017 року у Вищій духовній семінарії Львівської архідієцезії у Львові-Брюховичах відбулося 48-ме пленарне засідання Конференції римсько-католицьких єпископів України.

Детальніше...

Відозва Архієпископа Мечислава Мокшицького Митрополита Львівського з приводу нищення і профанації могил та пам’ятників

Coat of arms of Mieczysław Mokrzycki.svgОстаннім часом у нас в Україні дійшло до нищення надгробків, пам’ятників, хрестів, які встановлені для вшанування осіб і подій, пов’язаних з історією країни.

Детальніше...

Пастирське звернення єпископа Леона Дубравського з нагоди Дня Захисту Життя

dubrawski-herbДорогі священики, монахи та монахині, любі брати та сестри у Христі!

Детальніше...

Терміново! Звернення єпископа Віталія Скомаровського

skomorowsky-herbВельмишановні Отці, Сестри, Парафіяльні спільноти та Рухи, звертаюся до Вас з проханням направити відповідні листи до Міністерства Охорони Здоров’я, щоб запобігти прийняттю наказу, який впроваджує гендерну політику також через МОЗ та несе велику шкоду для сімї, дітей-сирій і суспільства.

Детальніше...

Співчуття Архієпископа Мечислава Мокшицького родинам жертв вибуху на шахті «Степова»

max-20170216211939525Кожна смерть людини на робочому місці, кожна втрата працівника болісна для підприємства, та набагато боліснішою для родини є раптова розлука з близькою і дорогою людиною.

Детальніше...

Пастирське послання на Великий Піст A.D. 2017 Архієпископа Мечислава Мокшицького

max-20131205123809664Пастирський Лист Архієпископа Митрополита Львівського Мечислава Мокшицького на Великий Піст А.D. 2017 слід прочитати під час кожної Святої Меси, в неділю 5 березня, 2017 р.

Детальніше...

Літургійні та душпастирські матеріали на першу суботу березня

ArticleImages 54592 gh-aПропонуємо Вашій увазі літургійно-душпастирські матеріали Конференції Єпископів РКЦ України на першу суботу березня 2017 року.

Детальніше...

Звернення Митрополита Львівського архієпископа Мечислава Мокшицького до учасників зустрічі Комісії душпастирства Молоді при Конференції Єпископів РКЦ України

max-20170216211939525Радію, що щорічна зустріч відповідальних за душпастирство молоді нашої митрополії відбувається у Львові. Робимо це памятаючи про Світові Дні Молоді, які ми могли переживати разом з папою Франциском і рештою молодих людей з усього світу у Кракові. Той великий досвід віри та єдності Церкви дозволив поглянути на переживання віри в духові радісного відкривання того, що ми є католики, в чому нас запевнила сама молодь, багато разів підкреслюючи саме той вимір Світових Днів Молоді.

Детальніше...

Апостольське благословення Патріарха Антіохійського та всього Сходу для членів Ліванської Маронітської Родини в Україні з нагоди святкування Дня святого Марона

574px-Coat of Arms of the Maronite Patriarchate.svgБкерке, 12 січня 2017 р.

З радістю повідомляємо, що отримали вашого листа зі звісткою про свято, яке ви влаштовуєте в день спомину святого Марона, Покровителя нашої Церкви.

Детальніше...


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку