Оголошення

Сердечно запрошуємо на літні реколекції Lectio Divina!

summer ldЧого полохливі ви, маловірні? (Матвія 8:26)

Друзі! Сердечно запрошуємо вас на літні реколекції Lectio Divina з 15 по 22 липня в монастирі сестер Бенедиктинок в м. Житомирі. Метою Lectio Divina за Євангелієм св. Матвія є формація учня Ісуса Христа. Головна думка реколекцій – як повірити Ісусові, коли наша віра є малою.

Lectio Divina – спільне заглиблення у Слово Боже, яке має дати в нашому житті конкретні плоди. Це є вихід у пустиню, аби почути у самому серці Слово Боже. Домогає у цьому тиша, повне мовчання та зустріч з духовним керівником, щоби розрізнити і об’єктивізувати досвід, який народжується в особистій молитві.

Ведучий реколекцій: отець Андрій Камінський ОР, римо-католицький священик, викладач теології духовного життя в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського в Києві.

Участь є платною (харчування, проживання в монастирі). Є можливість фінансової допомоги.

Запис проводиться до 14 липня: (099) 212 85 76, (098) 024 81 26, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
007Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." target="_blank">

Джерело - Інститут релігійних наук св. Томи аквінського

 

 


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку