Оголошення

Щиро запрошуємо на ювілейне паломництво до Санктуарію Матері Божої у Фатімі!

max-20170213153330706З нагоди  100-річчя об’явлень Матері Божої Фатімі, на 47-му засіданні Конференції Єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні, яке 22 листопада відбулося у Вищій Духовній Семінарії Львівської архідієцезії у Брюховичах біля Львова, під головуванням Голови Конференції латинського Єпископату України Архієпископа, Митрополита Львівського Мечислава Мокшицького 2017 рік проголошено в Україні Роком об’явлень Фатімської Божої Матері.

Об’явлення Матері Божої у Фатімі несе у собі Послання Божої любові, духовний заклик до навернення, таємниці, які відкривають сенс історії спасіння світу і кожної людини. Ми також чуємо заклик Матері Божої у Фатімських об’явленнях до молитви про мир в цілому світі.

В цей важкий час війни на Сході України, ми як ніхто, розуміємо, що Фатімські послання є дуже актуальними і близькими для кожного з нас.

100 років тому, на цьому місці у Фатімі, де маленькі пастушки пасли своїх овечок, з’являється Матір Божа. І саме до них, до цих маленьких, не грамотних дітей починає промовляти Мати Божа і просить їх про щось дуже важливе - закликає до співпраці людини з Богом для спасіння людського роду.

Перше прохання, з яким звернулася Матір Божа до цих дітей було запитання: чи хочете добровільно прийняти страждання, і пожертвувати їх для тих образ, які людство наносить Богові. Чи хочете вашою молитвою і жертвою, вашим покаянням і навернення врятувати грішні душі від пекла. І діти відповідають: "Так, хочемо!". Відповідь цих маленьких дітей показує нам, якщо ми будемо готові до покаяння, готові жертвувати власний біль, власні страждання за навернення грішників, готовність бути з Богом в боротьбі проти зла, то ми будемо з Розарієм в руках сильнішими від будь-якої зброї!

Закликаємо «прожити цю річницю», «пригадати про актуальність Фатімського послання» та «заангажування у євангелізацію». Фатімське послання містить «пророчий знак» заклику до навернення і боротьби зі злом.

Римо-католицький паломницький центр святого Христофора запрошує всіх вірних до ювілейних прощ у португальське містечко Фатіма. Запрошуємо до спільної зустрічі з Папою Римським Франциском, який 12-13 травня 2017 року з сотнями тисяч вірних буде молитися про навернення, мир в цілому світі і також про мир в Україні.

Ювілейне паломництво до Санктуарію Матері Божої у Фатімі з римо-католицьким паломницьким центром Святого Христофора з нагоди 100-річчя об’явлень відбудеться з 06 до 20 травня 2017 р.

Дане паломництво триватиме 15 днів. Ми відвідаємо: Львів – Марія Повч – Будапешт – Мілан – Ніцца – Барселона – Валенсія – Лісабон – Фатіма – Ов’єдо – Люрд – Рокамадур – Берн – Прага – Вадовіце – Львів.

Паломницький Центр св. Христофора

 


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку