Оголошення

50-й Всесвітній день миру. Марш миру «Мир на землі»

mars myru

1 січня, у Всесвітній день миру, Спільнота святого Егідія в десятках країн миру організовує Марші миру, в яких беруть участь сотні тисяч людей доброї волі. Центром святкування є Рим, де до учасників маршу звертається Папа Римський. 

Цьогорічна тема Дня миру «Активне ненасильство», яке застосовується на практиці з рішучістю та відповідністю, принесло вражаючі результати, - стверджує Папа Франциск, історичні приклади - Махатма Ганді і Абдул Гаффар-Хан, Мартін Лютер Кінг.

В цей день по всьому світі люди будуть нести на маршах плакат «Peace for Ukraina», разом з назвами ще 30 країн, де йде фрагментарна третя світова війна.

«Чому ми це робимо? – говорить Юрій Ліфансе, голова Спільноти святого Егідія в Києві. По-перше, в Новий рік ми бажаємо всім миру, це велике, не формальне святкове побажання, а гостра необхідність для мільйонів наших співгромадян. І мир занадто важливий, щоб довіряти його політикам».

Марш проводиться в Києві уже більше десяти років поспіль, і кожного року в ньому беруть участь сотні людей, що приходять родинами для того, щоб почати рік кроком миру. Марші відбудуться також у Львові та Івано-Франківську.

Дата: 1 січня, 14.00, неділя

Місце: від Бесарабської площі до Майдану Незалежності.

 


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку