Молитовник

За померлих, які покояться на цьому кладовищі

Боже, завдяки Твоєму милосердю душі померлих вірних покояться у мирі. Помилуй усіх слуг і слугинь Твоїх, які тут спочивають у Христі, щоб, звільнені від усяких провин могли радіти з Тобою без кінця щастям вічним.

Боже, Світлосте душ вірних, вислухай наші прохання і дай місце у небі, блаженний спокій і сяйво Твого Світла слугам і слугиням Твоїм, чиї тіла тут спочивають у Христі. Через того ж Христа, Господа нашого. Амінь.

За всіх померлих

Просимо Тебе, Господи, звільни від пут гріха душу слуги свого (своєї слугині, души слуг і слугинь Твоїх), N, щоб померлий (померла, померлі) для світу, жив (жила, жили) для Тебе, а гріхи, які він вчинив (вона вчинила, вони вчинили) через людську слабкість, відпусти їм у своєму безмежному милосерді. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

В. Вічне спочивання дай їм, Господи.

У. А світло віковічне нехай їм світить.

В. Нехай спочивають у мирі.

У. Амінь.

Молитва за померлого єпископа або священика

molytwaБоже, котрий обдарував саном священика (єпископа) Твого слугу N і дозволив йому брати участь у священстві апостолів, вчини, просимо Тебе, щоб він навіки з’єднався з їхньою спільнотою. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

 

 

 

 

В річницю смерті

Боже, Господи милосердний, дай місце спочинку, благословенний мир і ясне світло душам Твоїх слуг і слугинь, чию річницю смерті ми споминаємо. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

Молитва за померлого

Господи, Всемилостивий Боже! Благоволи у річницю смерті Твого раба (ім’я) дарувати йому місце прохолоди й відпочинку та сяйво вічного світла на небесах. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

Вічне спочивання дай йому, Господи.

І світло віковічне нехай йому світить.

Літургія Годин за померлих - Утреня і Вечірня

Ci9r4kvWkAA7IbKТекст Літургії Годин, яким Церква молиться за померлих.

Детальніше...

Господи, Боже Всемогутній

Господи, Боже Всемогутній, довіряючи Твоєму великому Милосердю, приношу Тобі мою покірну молитву: Визволи душу Твого слуги (Tвоєї слугині) N від усіх гріхів і кар за них.

Нехай святі Ангели якомога швидше переведуть її з темряви до віковічного світла, від покарання до вічних радостей.

Через Христа, Господа нашого. Aмінь.

O Непорочна Маріє, Мати милосердя

O Непорочна Маріє, Мати милосердя, котра бачила святе Тіло возлюбленого Сина твого, що висіло на хресті, дивилася на землю, просякнену Його Кров’ю. Ти була присутня при Ньому в годину Його жорсткої смерті.

Довіряю Тобі, Пресвята Мати, душі, які страждають у чистилищі, i благаю: благоволи подивитись на них оком свого милосердя i випроси їм спасіння з мук.

Ради того, щоб випросити Твою благодать, о Мати Непорочна, прощаю щиро і сердечно тим усім, хто мене образив, і за твоїм заступництвом прошу Ісуса наділити їх всіляким добром, благодаттю і благословенням взамін за зло, яке вони мені вчинили або якого мені бажали. Через Твої руки, о Свята Діво, жертвую Богу цей акт любові, щоб випросити милосердя для душ, які підлягають очищенню. Aмінь.

Молитва за загиблих солдат

Господи, Боже Всемогутній, довіряю Твоєму милосердю душі наших загиблих солдат, які віддали своє життя, захищаючи дорогу Батьківщину i пролили свою кров, обороняючи не лише нашу країну, а й святу віру. О Боже, нехай це їхнє мучеництво, здійснене в захисті віри та Батьківщини, визволить їхні душі з чистилища і випросить їм вічну нагороду в небі.

Благаю Тебе заради Страстей і смерті нашого Спасителя, через Його Пресвяте Серце, за заступництвом Його Непорочної Матері, а також святих Покровителів нашого народу. Aмінь.

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку