Молитовник

Молитви про захист від злого духа

Молитви про захист від злого духа

Читати під час душевного неспокою та особливих спокус

 

Перша молитва

Господи! Ти – Бог Всемогутній, Ти – мій Отець Небесний! Прошу Тебе через заступництво й допомогу святих Твоїх Архангелів Михаїла, Гавриїла й Рафаїла про те, щоб я та мої брати й сестри були захищені від злого духа, який хоче зробити нас своїми рабами.

Всі Святі, прийдіть на допомогу!

Від неспокою, смутку, нав’язливих думок –

Господи, просимо Тебе, захисти нас.

Від ненависті, ревності, нечистоти –

Господи, просимо Тебе, захисти нас.

Від думок про помсту, про смерть; від заздрості –

Господи, просимо Тебе, захисти нас.

Від будь-якої думки про самогубство та аборт –

Господи, просимо Тебе, захисти нас.

Від життя в розпусті тіла –

Господи, просимо Тебе, захисти нас.

Від розриву подружжя і всякої лихої дружби –

Господи, просимо Тебе, захисти нас.

Від усіляких форм чаклунства, напастей злого духа, прокляття, диявольської одержимості, хвороб психічних, фізичних, моральних і духовних, які виникають через дію злого духа –
Господи, просимо Тебе, захисти нас.

Господи, Ти сказав: «Мир залишаю вам, мир Мій даю вам». Через заступництво Пречистої Діви Марії звільни нас від усього злого й дозволь нам наповнитись Твоїм Святим Духом та Його любов’ю, радістю і миром. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

 

Друга молитва

Господи Милосердний! Ти сотворив людину, щоб душею й тілом прославляла Тебе і вірно Тобі служила. Ти зробив моє тіло храмом Святого Духа й освячуєш мене кожного разу, коли в Пресвятій Тайні Євхаристії я приймаю Найсвятіші Тіло і Кров Твого Єдинородного Сина Ісуса Христа.

Дай мені, Господи, силу, щоб я міг (могла) мужньо й успішно переборювати спокуси злого духа та всі мої низькі пристрасті й пожадання. Зачини двері мого серця перед жадобою земної слави й багатства, не дай вселитися в мою душу ненависті й заздрості, віджени від мене гріховні думки й пожадання та дай силу побороти їх. Дозволь мені через щоденні перемоги віддати всі сили мого духа й тіла Тобі на службу.

Згадай, Пречиста Діво Маріє і Мати моя Небесна, що я віддався (віддалась) під Твою опіку й хочу Тобі належати. Рятуй мене в цих спокусах. Амінь.

Молитва прийняття Ісуса як свого Господа і Спасителя

Молитва прийняття Ісуса як свого Господа і Спасителя

Ісусе! Вірую непохитно в Тебе, що Ти – Син Божий і що Ти прийшов у світ не для того, щоб мене засудити за мої гріхи, але щоб спасти. Зізнаюсь перед Тобою, що я великий грішник, але вірую, що Твоє милосердя, Твоє прощення є більшим від моїх гріхів, і Ти пробачиш мені. Хочу розповісти Тобі мої гріхи на святій Сповіді. Сьогодні прагну вустами визнати те, у що твердо вірую серцем: Ти – єдиний Спаситель світу; Ти – мій Спаситель. Вірую в Тебе, в те, що Ти – Месія, посланий Небесним Отцем заради мого спасіння. Прошу Тебе дати мені Нове Життя, яке Ти здобув для мене Твоєю смертю на хресті й Твоїм воскресінням. Хочу особисто зустріти Тебе, запросити до мого серця й прийняти Твоє спасіння. Я стаю навколішки перед Тобою на знак того, що визнаю Тебе МОЇМ ГОСПОДОМ, єдиним Господом мого життя й віддаюся Тобі, щоб Ти вчинив із моїм життям те, що спланував у своїй Божественній любові.

Хочу, щоб Ти був центром мого життя, Господи. Я віддаю у Твої руки керівництво. Вчини так, щоб я прагнув робити тільки те, що Ти хочеш. Віддаюся повністю Тобі. Прагну бути Твоїм, тільки Твоїм. Не хочу бути рабом ані грошей, ані влади, ані приємностей, ані людини, вади чи жадоби, які віддаляють мене від Тебе. Даю Тобі ціле моє життя назавжди. Відкриваю Тобі повністю браму свого серця. Прийди до мене, Ісусе, і замешкай в мені назавжди. Знаю і вірю, що Ти мене ніколи не залишиш, і, наскільки вмію, хочу сказати, що люблю Тебе. Амінь.

Відречення від зла й сатани

Відречення від зла й сатани

Щиро відповідаємо на кожне питання: «Відрікаюся».

 

Чи відрікаєшся від сатани? Чи відрікаєшся від усіх його справ і спокус? Чи відрікаєшся від окультизму, езотеризму і забобонів?

Чи відрікаєшся від магії, «цілителів», екстрасенсів?

Чи відрікаєшся від спіритизму, астрології, гороскопів, ворожіння на картах, чаклування? Чи відрікаєшся від кожного нехристиянського вчення?

Чи відрікаєшся від уживання й прикрашання себе або свого помешкання амулетами, талісманами та фігурками різних поганських божків чи магічними знаками?

Чи відрікаєшся від егоїзму, самолюбства, роздратування й злості?

Чи відрікаєшся від пожадливості, нечистоти, розпусти?

Чи відрікаєшся від самовпевненості, самонадійної пустої амбіції? Чи відрікаєшся від пихи й марнославства? Чи відрікаєшся від ненависті, неприязні й нехоті (браку любові у спілкуванні)?

Молитва про звільнення від злого духа до Марії

Молитва про звільнення від злого духа до Марії

О шановна Царице неба і Владичице Ангелів, Тебе, котра отримала від Бога міць і місію розчавити голову сатани, просимо покірно, зійшли нам небесне військо, щоб, за Твоїм наказом, знищило злих духів, змагалося з ними всюди, знищило їхню сміливість і кинуло їх до пекла. Амінь.

Молитва про звільнення від злого духа до Господа Ісуса

Молитва про звільнення від злого духа до Господа Ісуса

О Спасителю Ісусе, Господи і Боже мій, котрий через жертву на хресті відкупив нас і переміг владу сатани, прошу Тебе, звільни мене від усякої диявольської присутності й від усякого впливу сатани.

Прошу Тебе про це в Твоє Ім’я,

Прошу Тебе про це через Твої рани,

Прошу Тебе про це через Твою кров,

Прошу Тебе про це через Твій хрест,

Прошу Тебе про це через заступництво Непорочної і Скорботної Марії.

Кров і вода, які випливають із Твого боку, нехай спливуть на мене, щоб мене очистити, спасти, зцілити. Амінь.

Молитва про внутрішнє зцілення

Молитва про внутрішнє зцілення

Господи Ісусе, Ти прийшов, аби зцілити зранені та змучені серця, прошу Тебе, зціли образи, що викликають неспокій у моєму серці. Прошу Тебе, щоб особливим чином зцілив ті, які є причиною гріха. Прошу Тебе, ввійди в моє життя і зціли мене від психічних образ, які доторкнулися мене в дитинстві, і від тих ран, яких мені завдали протягом усього життя.

Господи Ісусе, Ти знаєш мої тяжкі справи, всіх їх складаю в Твоєму серці Доброго Пастиря. Прошу Тебе, звертаючись до великої рани, відкритої в Твоєму Серці: вилікуй малі рани мого серця. Зціли поранення моїх спогадів, аби ніщо з того, що трапилося зі мною, не приносило мені страждання, суму та неспокою.

Зціли, Господи, всі ті образи, які в моєму житті стали причиною гріха. Хочу пробачити всім людям, які мене скривдили. Поглянь на ті образи, які не дозволяють мені пробачати. Ти, котрий прийшов зцілити зажурені серця, зціли моє серце. Зціли, Господи, мої образи, що стали причиною фізичних хвороб. Віддаю Тобі моє серце. Благоволи, Господи, прийняти його і очистити. Наповни мене почуттям Твого Божественного Серця. Допоможи мені бути покірним і тихим.

Зціли мене, Господи, від болю, що пригнічує мене з причини смерті близьких мені осіб. Вчини, щоб я отримав радість і мир завдяки вірі в те, що Ти є Воскресінням і Життям. Зроби мене справжнім свідком Твого воскресіння, Твоєї перемоги над гріхом і смертю, присутності Тебе Живого серед нас. Амінь.

Присвячення себе святому Михаїлу

Присвячення себе святому Михаїлу

О великий Князю небесний, найвірніший Оборонцю Церкви, святий Архангеле Михаїле, ось я, хоча й негідний Твого обличчя, однак, сподіваючись на Твою доброту, підтриманий потужним впливом Твоїх молитов і численними Твоїми благодіяннями, стаю перед Тобою разом з моїм Ангелом-Хранителем і в присутності всіх Ангелів небесних, яких беру у свідки моєї молитви до Тебе. Обираю Тебе нині своїм особливим захисником і заступником. Обіцяю завжди Тебе шанувати і дбати про те, щоб Тебе поважали. Будь біля мене протягом усього мого життя, щоб я ніколи не образив Господа думкою, словом чи вчинком. Захищай мене від всіх спокус сатани, особливо від тих, які атакують віру і чистоту, а в годину смерті випроси мир для моєї душі і приведи до Вічної Вітчизни. Амінь.

Літанія до Найдорожчої Крові Господа Ісуса

До святого Архангела Михаїла

До святого Архангела Михаїла

Святий Архангеле Михаїле, найславетніший Князю небесних воїнств, борони нас у боротьбі проти всіх сил темряви та їх духовного лукавства. Прийди на допомогу людям, створеним Богом на свій образ і подобу і викупленим великою ціною із сатанинської неволі. Тебе вшановує свята Церква як Захисника і Покровителя, Тобі Бог довірив душі відкуплених людей, щоб Ти їх до найвищого щастя привів. Благай Бога миру, щоб кинув сатану під наші ноги, аби той вже не мав сили тримати в неволі людей і шкодити Церкві.

Передай наші молитви Всевишньому, аби скоро зійшло на нас Милосердя Боже, а Ти схопи змія, який є дияволом і сатаною, і зв’язаного кинь у прірву, щоб більше не зводив людей.

Святий Архангеле Михаїле, борони нас у боротьбі проти підлості та пасток злого духа, будь нашою охороною.

Нехай Бог приборкає його, просимо покірно. А Ти, Князю небесного війська, сатану та інших злих духів, котрі кружляють по світу, щоб погубити душі, міццю Божою кинь до пекла. Амінь.

Літанія благальна

Літанія благальна

(Для індивідуальної молитви)

 

Господи, помилуй! Христе, помилуй! Господи, помилуй!

Свята Маріє, Мати Божа, молись за нас (мене).

Святий Гавриїле, молись за нас (мене).

Святий Рафаїле, молись за нас (мене).

Святі Ангели-Хранителі, моліться за нас (мене).

Святий Йоане Хрестителю, молись за нас (мене).

Святий Йосифе, молись за нас (мене).

Святий Петре, молись за нас (мене).

Святий Павле, молись за нас (мене).

Святий Йоане, молись за нас (мене).

Усі святі апостоли, моліться за нас (мене).

Свята Маріє Магдалино, молись за нас (мене).

(можна додати інші імена святих і блаженних)

Від усякого зла спаси нас (мене), Господи.

Від кожного гріха спаси нас (мене), Господи.

Від засідок сатани спаси нас (мене), Господи.

Від вічної смерті спаси нас (мене), Господи.

Почуй нас (мене), Христе.

Вислухай нас (мене), Христе.

Заклики до Пресвятої Діви Марії

Заклики до Пресвятої Діви Марії

Під Твій захист…

Розрадо скорботних, молись за нас.

Допомого християн, молись за нас.

Дозволь мені Тебе вихваляти, Свята Діво,

Додай мені сили для боротьби з Твоїми ворогами.

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку