Молитовник

Молитва перед Миропомазанням

Добрий Отче, Ти дарував Святого Духа своїм пророкам, а коли виповнився час, Ти через Сина свого звістив, що хочеш вилити Святого Духа на кожного, хто повірить в Ісуса Христа. Тому я смиренно прошу Тебе, щоб Ти наповнив мене силою Святого Духа, щоб я своїм словом і життям провіщав Добру Новину про Твою любов і спасіння в Ісусі.

Господи Ісусе Христе, Ти наказав своїм учням чекати в Єрусалимі на зіслання Святого Духа – Обітницю Отця. Я також, як і вони, очікую на свою П’ятидесятницю під час таїнства Миропомазання. Дай мені благодать витривалої молитви і гарячого очікування, щоб у моєму серці панувала атмосфера Вечірника тих днів. Святий Духу, Ти вже вселився в моє серце під час Хрещення, прошу: віднови в мені благодать святості, наповни мене своїм світлом, щоб я вмів свідчити про свою віру, захищати її та ділитися нею; обдаруй мене своїми дарами і харизмами, щоб я міг присвятити своє життя євангелізації та служінню братам.

Пресвята Богородице, Ти перебувала з апостолами та учнями у Вечірнику, очікуючи Зіслання Духа Ісуса Христа. Благаю Тебе, заступися за мене в Бога і вимоли благодать постійного життя в Святому Дусі, вірності Його натхненням і прийнятим зобов’язанням християнина.

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку