Літургія

Пастир і вівці - цікаві факти

1993 11419 b10a2d7d34Святе Письмо говорить про те, що Бог – наш Пастир і що Він ставиться до нас як до Своїх овець, які відчайдушно потребують Його турботи (Мк 6:34).

Детальніше...

Свято Відвідин

nawiedzenieСвято Відвідин Пресвятою Дівою Марією святої Єлизавети випливає з релігійності християнського Сходу. Свято це ввів до францисканського Ордену св. Бонавентура в 1263 році. Коли ж виникла величезна схизма на Заході, це свято поширив на всю Церкву Папа Римський Боніфацій IX в 1389 році, щоб випросити за заступництвом Марії єдність в Церкві Ісуса Христа. Собор у Базелі (1441) - це свято затвердив.

Детальніше...

Чотири стовпи святості від Папи Франциска

фото святістьІснує багато вчень, щодо удосконалення християнина, і рецептів, як стати святим. Але правдиві відповіді криються в Євангелії. І, власне, спираючись на слова і досвід святого Апостола Петра – Папа Франциск розкриває необхідні слова, що окреслюють святість, спираючись на Перше Послання святого Петра і називаючи його «трактатом про святість».

Детальніше...

Іронія і гумор в Євангелії

2212Широко поширена точка зору, що Господь Ісус Христос не сміявся тому, що гумор був для Нього чимсь неприпустим. 

Детальніше...

«Віра від слухання». Неділя Зіслання Святого Духа, рік В

pentecostes blogСьогодні святкуємо одну із найстарших урочистостей Церкви – Урочистість Зішестя Святого Духа або П’ятидесятницю, котру ще часто називають Зеленими Святами. Саме п’ятидесятого дня після воскресіння Господа Ісуса Христа відбулося зішестя Святого Духа на Марію та Апостолів.

Детальніше...

Вознесіння Господнє

VoznesinnjaПроповідь на Вознесіння Господнє. Рік В

(Ді 1, 1-11; Пс 47 (46), 2-3. 6-7. 8-9; Лк 24, 46-53)

Детальніше...

Мир, праця, травень. Працівники та ледарі у Святому Письмі

slaider joseth «В поті чола будеш їсти хліб твій!» — в серцях сказав Господь Адаму, який сором'язливо прикривався фіговим листком і журився про скоєне.

Детальніше...

Проповідь на Неділю Божого Милосердя

rik myloserdya-21Переживаємо з вами дорогі брати і сестри Неділю Божого Милосердя.

Детальніше...

Проповідь на Урочистість святого Йосифа

2012 Sw Jozef Oblubieniec NMP(Рим 4, 13. 16-18. 22; Мт 1, 16. 18-21. 24a)

Детальніше...

Проповідь на V Неділю Великого Посту

woman-in-red 1408671 inlКоли фарисеї привели до Ісуса жінку, яку вони зловили на перелюбі, то ними не керувала в той момент горливість за Право, але ненависть до Ісуса. Вони були готові навіть вбити людину, аби лише помститися Ісусові, доказати, що Він не правий, що лише вони знають, як має бути правильно. Фарисеї знали, що якщо Ісус скаже відпустити жінку, то Він тоді порушить Закон, але якщо скаже каменувати, то втратить симпатію своїх слухачів.

Детальніше...


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку