Духовність

Спільнота Марії Неустанної Допомоги

jhjhhfgffУчора було свято Марії Неустанної Допомоги, під опіку якої віддають себе багато християнських громад. Спільнота Марії Неустанної Допомоги є і в Києві.

Спільнота збирається в кафедральному соборі святого Олександра в Києві вже понад 8 років. Її заснував отець Сергій Серебровський, а сьогодні нею опікується отець Міхал Бранкевич. Ця невелика біблійно-молитовна спільнотка відкрита для всіх, хто бажає пізнавати Господа. Основні зустрічі, які передбачають розважання над Словом Божим, молитву Розарію і час на спілкування, відбуваються щосереди о 19:00.

jhjddДля розважання береться уривок із Євангелія на найближчу неділю, і після 15 хвилин роздумів кожен учасник може поділитися своїм розумінням цих рядків і своїм переживанням стосунків із Господом. Крім таких зустрічей, спільнота влаштовує вечірні чування в перші суботи місяця. Відбуваються вони у храмі святого Олександра після вечірньої служби, включають молитву Розарію та пісні прослави і тривають до 22:00.

jhshsТакож спільнота відвідує дитячий будинок "Мрія Переяславщини" в селі Циблі Київської області, у неділю молиться за припинення абортів біля пологового будинку, влаштовує святкування Нового року в Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського. Час від часу відбуваються спільнотові виїздні реколекції.

До Спільноти Марії Неустанної Допомоги належать близько 50 учасників: це переважно молодь, хоча є і старші люди. Щосереди збирається до 10 осіб. 

Роман Кравченко, спеціально для КМЦ

 

По темі:

Перше Причастя для дітей в Соборі св. Олександра

Діти Живого Бога

Відпуст у кафедральному храмі святої Софії у Житомирі

 


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку