Духовність

Важкі питання: Коли відбувається сходження Святого Духа?

rv13602 articoloВ якому випадку відбувається зішестя Святого Духа? Якими явищами супроводжується? Як це відбивається на стані обраного? Чи на всіх  священнослужителів сходить Божа благодать?

Детальніше...

Чи відлучаються від Церкви ті, хто сприяють аборту?

ansa804237 articolo 0Чи відлучаються  від Церкви разом з жінкою ті, хто посилає на аборт і робить його (наприклад, медперсонал, родичі)?

Детальніше...

40 ознак гордині

MjR-7tsDZlM40 ознак гордині.

Детальніше...

4 причини для кожного католика взяти участь в реколекціях

man-reading-bibleЯ нещодавно пройшов 8-денні «тихі» реколекції, натхнені «Духовними вправами св. Ігнатія». Давненько я не проходив реколекцій такої глибини, тому для мене це було вражаюче.

Детальніше...

18 надихаючих висловів від майстра апологетики К.С. Льюїса

cs-lewisКлайва Стейплза Льюїса вважають одним із найкращих апологетів (захисників християнської віри) 20-го століття. Він є автором християнських апологетичних творів у стилі «фентезі».

Детальніше...

Сім духовних засобів, щоб підготуватися до Різдва

rizdvo pryvitannjaМонс. Флоріан Кольфхаус (Mons. FlorianKolfhaus), письменник і член секретаріату держави Ватикан, поділився цими духовними засобами з усіма католиками, які хочуть підготуватися особливим чином, щоб прийняти Христа на Різдво.

Детальніше...

Чотири важливі поради, щоб захищати католицьку віру

d1715967459Чотири важливі поради, щоб захищати католицьку віру від Яго де ла Сієрва, журналіста, спеціаліста в області корпоративної комунікації та домінування стресу, який був координатором відділу міжнародних зв'язків на Всесвітніх днях молоді в Мадриді в 2011 р.

Детальніше...

Чи знаємо ми про цінність ангелів?

druzya-angelov-oboi-490x306П’ять років тому в одному зі своїх повчань тодішній Папа Бенедикт XVI (нині емерит) сказав дуже цінні слова про ангелів-охоронців: «Господь завжди поруч, і Він діє в людській історії та супроводжує нас за допомогою особливої присутності Своїх ангелів». Багато з нас ще з дитинства молилося до ангелів-охоронців, багато хто практикує молитву заступництва до архангела Михаїла, якого особливо вшановуємо останніми листопадовими днями. Тож я хотів би коротко зупинитися на важливій ролі ангелів у житті християнина.

Детальніше...

Буремне життя блаженого Шарля де Фуко

Beato Charles de Foucaud 2Сьогодні виповнюється 100 років, як відійшов до вічності блажений Шарль де Фуко. Говорити про нього, це розповідати про буремне життя, в якому Христос написав абсолютно нову історію, історію, в якій ви дійсно можете побачити, що шляхи Господні несповідимі.

Детальніше...

Чудотворний Медальйон Непорочної Діви Марії

miraculous medal floral-310x165На моніторі комп’ютера ти бачиш низку маленьких зображень, значків, які називають «іконками». Цей предивний світ знаків оточує нас повсюди. Св. Тома Аквінський говорив: «Знак є тим, завдяки чому досягаємо пізнання чогось іншого».

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку