Духовність

Історія чернечих орденів: Кармеліти (Орден Братів Пресвятої Діви Марії з гори Кармель)

ravennaiconinyork03В Україні босі кармеліти працюють у Національному санктуарії в Бердичеві, у Харкові та в Києві. Ченці з Ордену Кармелітів пов'язані духовними традиціями з монахами-еремітами з гори Кар' мель, а своїми небесними покровителями визнають пророків Іллю і Єлисея.

Детальніше...

Важкі питання. Чи можуть дівчатка прислуговувати біля вівтаря?

1543849 articoloЧи можуть в Католицькій Церкві біля вівтаря прислуговувати дівчатка чи це привілей тільки чоловічої статі?

Детальніше...

Спільнота Марії Неустанної Допомоги

jhjhhfgffУчора було свято Марії Неустанної Допомоги, під опіку якої віддають себе багато християнських громад. Спільнота Марії Неустанної Допомоги є і в Києві.

Детальніше...

Розарій - наймогутніша зброя для України

29.03.17Комісія у справах мирян Бучацької єпархії УГКЦ заохочує зробити молитву розарію основною в намірі за мир в Україні, а чому? Прочитайте статтю про дивовижні плоди вислуханої молитви.

Детальніше...

Важкі питання: чи зустрінемо ми після смерті своїх рідних?

ansa815231 articolo 0Чи зустрінемо ми після смерті наших рідних?

Детальніше...

Важкі питання: Коли відбувається сходження Святого Духа?

rv13602 articoloВ якому випадку відбувається зішестя Святого Духа? Якими явищами супроводжується? Як це відбивається на стані обраного? Чи на всіх  священнослужителів сходить Божа благодать?

Детальніше...

Чи відлучаються від Церкви ті, хто сприяють аборту?

ansa804237 articolo 0Чи відлучаються  від Церкви разом з жінкою ті, хто посилає на аборт і робить його (наприклад, медперсонал, родичі)?

Детальніше...

40 ознак гордині

MjR-7tsDZlM40 ознак гордині.

Детальніше...

4 причини для кожного католика взяти участь в реколекціях

man-reading-bibleЯ нещодавно пройшов 8-денні «тихі» реколекції, натхнені «Духовними вправами св. Ігнатія». Давненько я не проходив реколекцій такої глибини, тому для мене це було вражаюче.

Детальніше...

18 надихаючих висловів від майстра апологетики К.С. Льюїса

cs-lewisКлайва Стейплза Льюїса вважають одним із найкращих апологетів (захисників християнської віри) 20-го століття. Він є автором християнських апологетичних творів у стилі «фентезі».

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку