Дайджест

Нести Христа на всі горизонти світу (відео)

sb jacekСаме на таку думку наштовхує перегляд фільму «Святий Яцек – апостол слов’ян», створений за ініціативою львівського осередку отців-домініканців. Короткометражка також присвячена відзначенню 800-річчя Ордену Проповідників, яке тривало впродовж 2016 року. У фільмі представлено колишні домініканські храми Львова: храм Пресвятої Євхаристії та монастир Пресвятого Тіла Христового, храм святого Івана Хрестителя, храм святої Урсули, храм святої Марії Магдалини.

Детальніше...

«Це дивовижне життя»: коли у Різдві думаємо про інших

Its-a-Wonderful-Life-afisha-300x195Напевно, кожен з нас, хоча б раз у житті, замислювався над цінністю життя.

Детальніше...

Вийшла з друку нова книга з серії "Віра від слухання"

IMG 0688Багато хто з нас тримав у руках одну з книг серії "Віра від слухання". Це збірка матеріалів і роздумів на кожну неділю і свята літургійного року. Нещодавно було видано продовження - на Господні урочистості та деякі державні свята.

Детальніше...

Фільм «Сходження»: як підкоряти життєві вершини

14606361 1756229804628262 8661625494894008329 nАнотація до фільму "Сходження", який описує не лише подолання життєвих перешкод, але вміння у складну хвилину довіритися побратиму поряд, навіть, якщо це спершу здається неможливим.

Детальніше...

Фільм «Прислуга»

Prysluga-1-266x300«Хоча долі людей дуже несхожі, але деяка рівновага у розподілі благ та нещасть ніби урівнює їх між собою», – одного разу влучно зазначив герцог, принц де Марсільяк, видатний французький письменник-мораліст, автор «Мемуарів», збірки афоризмів «Максими» Франсуа де Ларошфуко.

Детальніше...

Мультфільм «Турбо»: на шаленій швидкості до мрій, або Коли неможливе – можливо

rabstol net turbo 04-300x188Мабуть, у кожного з нас траплялися такі випадки у житті, коли ми відчували себе менш вартісними, ні на що не здатними, бездарними, або навіть нікому не потрібними і так далі…

Детальніше...

Фільм «Золоті руки: Історія Бена Карсона»: коли можна стати в житті тим, ким захочеш

film Gifted handsЯкось відомий психоаналітик та письменник Валеріо Альбісетті влучно зазначив: «Ми покликані не для того, щоб бути досконалими, але щоб зростати».

Детальніше...

«Дорогий Папа Франциск»

slayder Dear-Pope-Francis«Дорогий Папа Франциск», так називається книга, випущена американським видавництвом «Лойола прес». До неї увійшли відповіді Папи на 30 запитань, заданих дітьми. Про те, як вона створювалася, ми розпитали Тома МакГрафа, одного з тих, завдяки кому книга побачила світ.

Детальніше...

Читацькі нотатки: 5 пунктів духовності «Мойсея» Івана Франка

5У цьому році ми відзначаємо 160 років з дня народження Івана Франка, а також 100 років з дня смерті. Безумовно, про цю постать можна говорити безкінечно, використовуючи чимало означень, оскільки сьогодні маємо надзвичайно велику спадщину не лише літературних надбань, але наукових розвідок та публіцистичних матеріалів. Багатовимірність Івана Франка досліджують і досліджуватимуть не одні покоління літературознавців, філософів, журналістів. Тому сайт «Духовна велич Львова» розпочинає цикл матеріалів, присвячених цим великим датам.

Детальніше...

Диск "Різдво" у виконанні хору "Inspiratum"

dysk khor inspiratumВийшов з друку новий авторський диск «РІЗДВО» композитора Віталія Казнодія та авторки текстів с. Людмили Саганівської CSM у виконанні камерного хору «Inspiratum» парафії св. Олександра в м. Києві.

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку