Відношення і сім'я

10 заповідей для батька

rukyДесять ключів для чоловіка, який хоче бути добрим батьком.

Детальніше...

Сім порад для Тебе

appleЯкщо ви з дівчиною\хлопцем вирішили дотримуватись дошлюбної чистоти, то ці 7 порад для вас!

Детальніше...

Як Католицька Церква ставиться до змішаних шлюбів

other1111868 articoloЯк Католицька Церква ставиться до змішаних шлюбів - з іншими християнами, нехристиянами, нехрещеними?

Детальніше...

Життя подружжя після народження дитини існує

kakababyКоли в сім’ї народжується дитина, шлюбні відносини подружжя вступають у нову фазу: з’являється третя особа, яка, особливо в перші роки свого життя, перебуває в повній залежності від батьків – не тільки фізичній, матеріальній, але й духовній. Усе те, що відбувається з батьками і між батьками, неминуче позначається на дітях.

Детальніше...

Чи реально захистити дитину від онлайн-загроз?

Мама для 58-ми дітей

mama irene cna sizeІрен Бертоні було 18 років, коли розпочалась ІІ Світова війна. І власне у цей важкий період вона відкрила Боже покликання для неї - бути матір’ю. Вона усиновила двох покинутих дітей і з благословення свого єпископа разом з отцем Зено Салтіні заснувала благодійну справу Номадельфія, пише CNA.

Детальніше...

Діти й кадри війни: як вберегти дитячу психіку

Боротьба за життя в Росії. Чужий серед своїх, чи навпаки?

foto zenscziny za zyznЦього року Хода на захист прав сімей та родин у багатьох країнах Європи одночасно була пов’язана як з Урочистістю Тіла і Крові Христової, так і з Днем дітей. Натомість, як справа виглядає у православній державі, в Росії, де не розвинуті католицькі традиції?

Детальніше...

Як знайти час для родини

tajm menedjment3Багато хто з нас може довго та гарно розповідати про те, що родина та здорові стосунки у ній – найважливіші речі у житті. Але при цьому жалітися на те, що часу на близьких катастрофічно бракує. Якщо ви один із таких людей – ця інформація для вас. Можливо, вона допоможе поглянути на ситуацію з нового ракурсу та щось у ній змінити. 

Детальніше...

Благовіщення і духовне усиновлення: прийняти життя!

Bama-Pro-LifeЗа дев’ять місяців перед Різдвом Господнім, у день Господнього Благовіщення, ми з вдячністю схиляємо голови перед Таїнством зачаття Божого Сина з Діви Марії. Цей день є нагодою до розважань про чудо кожного людського життя як найбільшого і першого дару Бога Творця.

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку