Відношення і сім'я

Папа Франциск – про принцип реалізму та виховні стимули: деякі зауваги про «Amoris Laetitia» (Частина 3)

unnamedЗавершуємо публікацію основних тез про виховання дітей, сформульованих Папою Франциском у Апостольському повчанні «Amoris Laetitia». У третій частині йдеться про те, як реалістично оцінити виховний процес і його середовище, і про те, чи варто у вихованні вдаватися до заборон.

Детальніше...

Папа Франциск – про виховання дітей: деякі зауваги щодо «Amoris Laetitia» (Частина 2)

papa-letitiaПродовжуємо публікацію основних тез про виховання дітей, сформульованих Папою Франциском в Апостольському повчанні «Amoris Laetitia». У другій частині йтиметься про морально-етичні виміри виховання.

Детальніше...

Папа Франциск – про виховання дітей: деякі зауваги щодо «Amoris Laetitia» (Частина 1)

AMORIS-LETITIAУже понад рік минув відтоді, як Папа Франциск підписав постсинодальне Апостольське повчання «Amoris Laetitia» («Радість любові») про любов у сім'ї. Що ж каже Папа в цьому тексті про виховання дітей?

Детальніше...

Учення Церкви про сімейну спільноту

unnamed 3Людська особа не тільки священна, а й соціальна. Тому той спосіб, в який люди організовують свої спільноти – зокрема економічні, політичні, правові, сімейні – кардинально впливає на концепції людської гідності й дотримання її принципу в розбудові стосунків між людиною та суспільством.

Детальніше...

Йоан ХХІІІ та Йоан Павло ІІ – святі Папи про сім’ю

papyi-300x220Святі Папи Йоан ХХІІІ та Йоан Павло ІІ у своїх повчаннях приділяли багато уваги питанням сім’ї. Пригадати про цю спадщину буде корисне не лише в рамках приготування до Синоду Єпископів, присвяченого питанням молоді, але й у контексті маршу за життя, який має відбутися в Києві 3 червня 2017 року.

Детальніше...

Життя і гідність людської особи: що про це кажуть Святе Письмо і Традиція?

unnamed 3Основа соціального вчення Католицької Церкви про людину, як і будь-якого іншого вчення Церкви, – це Святе Письмо та Свята Традиція. Тож як дивляться на життя й гідність особи ці найважливіші джерела доктрини?

Детальніше...

Католицька соціальна доктрина та права родини й дитини

unnamed 3Соціальна доктрина Католицької Церкви – це скарбниця мудрості про правильний підхід до розбудови фундаментів суспільства на тлі викликів сучасного світу. Сучасна католицька соціальна доктрина була сформульована в цілому шерезі папських і соборних документів, а також у документах партикулярних католицьких Церков.

Детальніше...

10 заповідей для батька

rukyДесять ключів для чоловіка, який хоче бути добрим батьком.

Детальніше...

Сім порад для Тебе

appleЯкщо ви з дівчиною\хлопцем вирішили дотримуватись дошлюбної чистоти, то ці 7 порад для вас!

Детальніше...

Як Католицька Церква ставиться до змішаних шлюбів

other1111868 articoloЯк Католицька Церква ставиться до змішаних шлюбів - з іншими християнами, нехристиянами, нехрещеними?

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку