Відношення і сім'я

Йоан ХХІІІ та Йоан Павло ІІ – святі Папи про сім’ю

papyi-300x220Святі Папи Йоан ХХІІІ та Йоан Павло ІІ у своїх повчаннях приділяли багато уваги питанням сім’ї. Пригадати про цю спадщину буде корисне не лише в рамках приготування до Синоду Єпископів, присвяченого питанням молоді, але й у контексті маршу за життя, який має відбутися в Києві 3 червня 2017 року.

Детальніше...

Життя і гідність людської особи: що про це кажуть Святе Письмо і Традиція?

unnamed 3Основа соціального вчення Католицької Церкви про людину, як і будь-якого іншого вчення Церкви, – це Святе Письмо та Свята Традиція. Тож як дивляться на життя й гідність особи ці найважливіші джерела доктрини?

Детальніше...

Католицька соціальна доктрина та права родини й дитини

unnamed 3Соціальна доктрина Католицької Церкви – це скарбниця мудрості про правильний підхід до розбудови фундаментів суспільства на тлі викликів сучасного світу. Сучасна католицька соціальна доктрина була сформульована в цілому шерезі папських і соборних документів, а також у документах партикулярних католицьких Церков.

Детальніше...

10 заповідей для батька

rukyДесять ключів для чоловіка, який хоче бути добрим батьком.

Детальніше...

Сім порад для Тебе

appleЯкщо ви з дівчиною\хлопцем вирішили дотримуватись дошлюбної чистоти, то ці 7 порад для вас!

Детальніше...

Як Католицька Церква ставиться до змішаних шлюбів

other1111868 articoloЯк Католицька Церква ставиться до змішаних шлюбів - з іншими християнами, нехристиянами, нехрещеними?

Детальніше...

Життя подружжя після народження дитини існує

kakababyКоли в сім’ї народжується дитина, шлюбні відносини подружжя вступають у нову фазу: з’являється третя особа, яка, особливо в перші роки свого життя, перебуває в повній залежності від батьків – не тільки фізичній, матеріальній, але й духовній. Усе те, що відбувається з батьками і між батьками, неминуче позначається на дітях.

Детальніше...

Чи реально захистити дитину від онлайн-загроз?

Мама для 58-ми дітей

mama irene cna sizeІрен Бертоні було 18 років, коли розпочалась ІІ Світова війна. І власне у цей важкий період вона відкрила Боже покликання для неї - бути матір’ю. Вона усиновила двох покинутих дітей і з благословення свого єпископа разом з отцем Зено Салтіні заснувала благодійну справу Номадельфія, пише CNA.

Детальніше...

Діти й кадри війни: як вберегти дитячу психіку


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку