Ватикан

Папа Франциск призначив Секретаря Дикастерії служіння цілісному розвиткові людини

OSSROM127839 ArticoloУ п’ятницю, 16 червня 2017 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив Секретарем Дикастерії служіння цілісному розвиткові людини священика Бруно Марі Дюффе, приналежного до клиру Ліонської архидієцезії (Франція), співзасновника й директора Інституту прав людини Ліонського Католицького Університету.

Пригадаємо, що Апостольським листом Motu proprio «Humanam progressionem», датованим 17 серпня 2016 р. й оприлюдненим 31 серпня 2016 р., Папа Франциск створив Дикастерію служіння цілісному розвиткові людини, пояснюючи. Нове відомство почало працювати від 1 січня 2017 року, поглинувши завдання Папських Рад «Справедливість і мир», «Єдиним серцем», Душпастирства мігрантів і подорожуючих, Душпастирства служби охорони здоров’я.

У статуті відомства вказано що воно здійснюватиме турботу Святого Престолу про все те, що стосується справедливості й миру, підтримуючи цілісний людський розвиток у світлі Євангелія та слідуючи за соціальною доктриною Церкви, а також виражатиме турботу Понтифіка про страждаюче людство. Окремий відділ, тимчасово відданий під провід Святішого Отця, займається тим, що стосується біженців та мігрантів.

Префектом Дикастерії служіння цілісному розвиткові людини Папа призначив кардинала Петера Турксона, який до того очолював Папську Раду «Справедливість і мир». Згідно зі Статутом, йому допомагатимуть Секретар та принаймні один Заступник Секретаря.

Новопризначений Секретар відомства о. Бруно Марії Дюффе є автором численних публікацій на тему прав людини, як експерт брав участь в різних міжнародних місіях під мандатом Високих Комісаріатів ООН з питань прав людини й біженців. Очолюваний ним Інститут Прав Людини при Ліонському Католицькому Університеті причинився до створення Кафедри UNESCO з прав меншин.

Джерело: Радіо Ватикану

 

По темі

Папа Франциск призначив нового Віце-декана Колегії Кардиналів

Папа призначив нового Вікарія для своєї дієцезії

Кардинал Ґвалтьєро Бассетті – новий Голова Єпископської Конференції Італії


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку