Ватикан

Західноєвропейські єпископи обговорять проблеми міграції та прав людини

RV19280 ArticoloЯк міграційна політика має захищати основні права людини і сприяти менш розвиненим країнам для загального людського розвитку.

Про це йтиметься на дебатах, які Комісія єпископатів Європейського Співтовариства (COMECE) проведе 23 березня у Брюселі на тему «Міграція та всебічнй людський розвиток». Обговорення відбудеться в контексті 50-річчя опублікування соціальної енцикліки папи Павла VI «Populorum progressio», яка ставить розвиток у центрі соціальної справедливості та розглядає міграцію як «обов'язок надати притулок», але водночас і «обов'язок дати людям можливість гідно жити у своїх країнах».

У дискусії візьмуть участь провідні експерти, соціологи та представники гуманітарних організацій. Робочу частину відкриє генеральний секретар COMECE отець Олів'є Покійон, а завершить дискусії Хосе Ігнасіо Гарсіа з гуманітарної соціальної мережі отців-єзуїтів «Jesuit Refugee Service».

З 29 до 31 березня у Брюселі також триватиме весняна пленарна асамблея COMECE, на якій обговорюватимуть майбутній конгрес на тему «Переосмислення Європи: християнський внесок у майбутнє ЄС». Він відбудеться в Римі з 27 до 29 жовтня 2017.

Джерело - Радіо Ватикану

 

По темі:

Папа Франциск з Президентом Руанди про примирення і прощення

Ватиканський дипломат про розширення прав і можливостей жінок

Папа: Нехай святий Йосиф допоможе нам мріяти про велике й прекрасне

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку