Ватикан

Кустодія Святої Землі надала територію для Молодіжного центру в Єрихоні

RV23991 ArticoloУроки малювання і комп'ютерної грамотності, театральний гурток, спортивні заходи - це лише деякі з занять, які безоплатно запропонує центр для молоді у віці від 14 до 29 років, що відкрився днями в палестинському місті Єрихоні.

Структура була зведена на території Кустодії Святої Землі завдяки внеску двох американських організацій - Агенції з міжнародного розвитку (USAID) і Фонду допомоги близькосхідним біженцям (ANERA), що дозволило створити близько 570 тимчасових робочих місць для місцевих жителів. У довгостроковій перспективі ієрихонська молодь отримає тут шанс підготуватися до трудової діяльності та розвинути свої творчі здібності.

З цього приводу кустод Святої Землі отець-францисканець Франческо Паттон зазначив, що року кустодія «рада можливості послужити проектів такого роду; в цьому полягає також один із секретів, завдяки яким францисканці знаходяться тут вже протягом восьми століть, а саме вміння бути на служінні людей. Політика Кустодії ніколи не була замкнутою на самій собі: піклуючись про маленьку християнській громаді, ми завжди відкриті для всієї місцевої громади, - наголосив отець-кущів, - і в даному випадку це - мусульманська більшість. У новому центрі будуть разом і молоді християни, і мусульмани; він стане школою співіснування». Говорячи про місії молодіжної структури, о. Франческо Паттон підкреслив також виховну роль спорту і культури. Зі свого боку, брат Маріо Хадчити, директор Школи Святої Землі, поруч з якою збудовано новий молодіжний центр, зазначив, що «на протязі довгого часу року кустодія прагне бути мостом світу, намагаючись стати мостом краси. Кожне дитя Боже гідно краси, і ця краса оточує відповідальність. Жити в прекрасному світі і залишити його таким для інших людей - це відповідальність».

Джерело - Радіо Ватикану

 

По темі:

На картах Google доступна 3D реконструкція храму в Єрусалимі

Ізраїльські археологи знайшли фортецю часів царя Соломона

Папа визнав Святу Землю за Ізраїлем?


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку