Ватикан

У Ватикані вперше відкрився McDonald's

586a33df480ad-1483346345-5695 1200-300x300У Римі, в будинку, розташованому всього в декількох метрах від собору святого Петра, відкрився перший у Ватикані ресторан швидкого харчування мережі McDonald's, передає kath.net.

Відкриття відбулося ще в переддень Нового року, проте було дуже стриманим і не афішувалося, адже попередня спроба оголошення про відкриття там фаст-фуду викликав громадське обурення. Тоді римляни називали заклад McVatican. Нова точка фаст-фуду обслуговує туристів з ранку до пізнього вечора, але її відкрили, незважаючи на скарги кардиналів і місцевих жителів.

За повідомленнями ЗМІ, McDonald's буде платити Апостольському Престолу за оренду першого поверху відповідної будівлі Ватикану близько 30 000 євро в місяць. Мета відкриття точки фаст-фуду заявлена як благодійна: доходи від закусочної планується використовувати на фінансування церковної місії в Океанії.

42067

Повідомляється, що керівництво компанії підтвердило свою готовність платити за оренду десятки тисяч євро в місяць, запропонувавши набагато більш вигідні умови порівняно з іншими учасниками тендеру на нерухомість. Це перший McDonald's, який розмістився у  будівлі, яка є власністю Ватикану і де проживають кілька високопоставлених священнослужителів. Один з кардиналів назвав новий «Макдональдс» «збоченням вигляду наших місць» (його слова цитує katolik-gomel.by з посиланням на газету La Repubblica). На думку кардинала, McDonald's не має нічого спільного з римськими кулінарними традиціями і не дає гарантій здоров'я відвідувачів. Повідомляється також, що ще один ресторан — американської франшизи Hard Rock Cafe — недавно відкрився на вулиці, що веде до собору святого Петра.

КМЦ нагадує, що cім кардиналів, які проживають у Римі, направили Папі Франциску лист, в якому попросили не допустити відкриття ресторану МcDonald's в безпосередній близькості від Ватикану.

Джерело - Сибирская Католическая газета

 

По темі:

Нова Дикастерія почала діяти у Ватикан

Чотири мільйони прочан взяли участь у заходах, які Папа провів у Ватикані

Кардинал Паролін: Тероризм – це не релігійна війна, а маніпуляція релігією


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку