Ватикан

Проникливість і милосердя - стовпи нинішнього понтифікату

AFP6103241 ArticoloПапа Франциск не намагається знайти пояснення страждань, він не виправдовує Бога, але хоче говорити про Бога, завжди близького до змученого людства, сказав в інтерв'ю Радіо Ватикану побратим Понтифіка, італійський єзуїт Антоніо Cпадара, який вважається експертом в навчанні Франциска. Головний редактор журналу "Civiltà Cattolica" підкреслив, що його в Папу особливо захоплює розмаїття світу.


Таким чином італійський монах пояснив ставлення Святішого Отця, що поєднує тишу і слухання про страждання та складні людські переживання, як це відбувалося на острові Лесбос, серед людей, які постраждали від землетрусу в Італії, а також в колишньому концтаборі "Аушвіц".

Двома стовпами понтифікату Франциска експерт вважає "проникливість і милосердя". "Милосердя передбачає глибоку реформу, внутрішню реформу Церкви, місіонерське, місіонерське звернення, що Папа намагається принести в Церква з самого початку свого понтифікату. Про це він писав детально в "Evangelii Gaudium". У підставі милосердя лежить переконання, що ніщо і ніколи не зможе нас відлучити від любові Господа, Який завжди поруч з нами, і постійно нас чекає. І мова йде про те, щоб показати Божественне обличчя сучасному поколінню, яке відчуває його, як, можливо, щось трохи далеке, як щось вкрите пилом. Милосердя означає, що двері серця Богу і Церкві завжди відкриті ", - вважає отець Спадара.

В кінці інтерв'ю він звернув увагу на багатство спокою Папи, навіть в тих ситуаціях, які не завжди йому подобаються: "Радикальне занурення в Бога дає йому цей великий світ, і це те, що - якщо чесно - найбільше робить на мені враження "- зізнався побратим Франциска.

 

Джерело: Радіо Ватикану

 

По темі:

Папа: Рік буде добрим, якщо кожен чинитиме добрі діла

Ми – не сироти, ми маємо Матір. Проповідь Папи в перший день нового року

Папа молиться за жертв теракту в Стамбулі

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку