Ватикан

Заява державного секретаря Ватикану з приводу обрання нового президента США

AP3087848 ArticoloДержавний секретар Ватикану кардинал П'єтро Паролін виступив з такою заявою у зв'язку з обранням нового президента США:

«Вважаю, що, насамперед, слід з пошаною взяти до уваги волю, висловлену американським народом під час цього акту демократії, що, як мені повідомили, був позначений високою явкою. Далі, складаємо побажання новому Президентові, щоб його правління могло стати дійсно плідним. Запевняємо також наші молитви за те, щоб Господь просвічував і підтримував його на служінні своїй батьківщині, що природно, але також на служінні задля добробуту та миру в світі. Вважаю, що сьогодні потрібно саме спільно трудитися над тим, щоб змінити ситуацію в світі, яка є ситуацією серйозних поділів та конфліктів».

Нагадуємо: В США вибрали нового президента. Ним став Дональд Трамп, представник Республіканської партії.

Трамп набрав необхідних 270 голосів виборців. В свою чергу опонент Трампа від демократів Гілларі Клінтон зателефонувала своєму опоненту - республіканцеві Дональду Трампу і визнала поразку на виборах президента США.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/world/1614117-svit-stane-bilsh-bojevilnim-reaktsiya-svitovih-politikiv-na-peremogu-trampa.html

У США стали відомі результати виборів у президенти, в яких переміг кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/world/1614117-svit-stane-bilsh-bojevilnim-reaktsiya-svitovih-politikiv-na-peremogu-trampa.html

Джерело: Радио Ватикана

 

По темі:

ЛГБТ ставитимуть на Клінтон?

Католицькі єпископи США закликали виборців голосувати за pro-life кандидата

Незручно, але, принаймні, вони помолилися


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку