Ватикан

Папа призначив особистого посланця на ювілейні святкування в Апаресіді

AP1990401 ArticoloУ четвер, 17 серпня 2017 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив кардинала Джованні Баттісту Ре, вислуженого Префекта Конгрегації в справах єпископів та вислуженого Президента Папської Комісії з питань Латинської Америки, своїм Спеціальним Посланцем для участі в святкуваннях з нагоди 300-річчя віднайдення чудотворної статуї Пресвятої Богородиці в Апаресіді, Небесної Покровительки Бразилії, що відбудуться в Апаресідському Національному Санктуарії 10-12 жовтня.

Детальніше...

Кардинал Балдіссері: Бажанням Папи є, щоб молодь стала активним учасником Синоду

ANSA892348 ArticoloПовідомленням, оприлюдненим через соціальну мережу Твіттер у суботу, 12 серпня 2017 р., Папа Франциск закликав молодь усього світу поділитися своїми думками й подбати про те, аби їх голос був почутий в рамках приготування до Синоду Єпископів, що відбудеться у Ватикані в жовтні наступного року на тему «Молодь, віра та розпізнавання покликання».

Детальніше...

Архієпископ Палья про блаженного Оскара Ромеро: вбитий, бо став на сторону бідних

AFP4200859 ArticoloУ вівторок, 15 серпня, виповнюється 100 років від дня народження блаженного Оскара Арнульфо Ромеро, Архієпископа Сан-Сальвадору, столиці Сальвадору, який загинув від рук ескадрону смерті 1980 року під час того, як служив Святу Месу.

Детальніше...

ПАПА СЛУХАЄ МОЛОДЬ! АНКЕТА ON-LINE УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!

papasluhaetebeВід 10 серпня дві Католицькі Комісії Душпастирства молоді в Україні (Римсько і Греко-Католицької церкви) пропонує анкету on-line українською мовою, яка призначена для осіб 16 - 29 років життя. Їх відповіді послужать для підготовки  XV Синоду Єпископів, присвяченого молоді. Синод під гаслом  –  «Молодь, віра та розпізнання покликання» пройде в жовтні 2018 року в Римі.  

Детальніше...

Кардинал Паролін: З Президентом РФ говоритиму про невідкладність будування миру

ANSA1206983 Articolo«Мир становить ясний та невідкладний пріоритет як для Папи Франциска, так і для мене особисто, в цьому історичному періоді, коли ми є свідками зростання напруженості та конфліктів у різних частинах світу», – ствердив кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, в інтерв’ю для італійського часопису «Corriere della Sera», присвяченому запланованому на 20-24 серпня 2017 його візитові до Росії.

Детальніше...

Ватиканська лікарня допоможе дітям біженців

max-20170808222951566Педіатричний госпіталь Дитятка Ісуса відкриє приймальню в Йорданії і прийматиме не лише йорданців, а й біженців, яких у цій країні майже 700 тисяч. 

Детальніше...

Святий Отець Франциск відвідав гробницю Блаженного Папи Павла VI

SP-PAOLO VI-1У неділю, 6 серпня 2017 р., з 9.30 до 10.00 Святий Отець Франциск відвідав базиліку Святого Петра й каплицю, де знаходиться гробниця Блаженного Папи Павла VI. Святий Отець Франциск провів декілька хвилин у медитації й молитві з нагоди 39 роковин з дня смерті Папи Павла VI (6 серпня 1978).

Детальніше...

Ватикан: екскомуніка для мафіозі й хабарників

REUTERS2298696 Articolo 1Ватиканська дикастерія служіння цілісному розвитку людини випустила документ, який підсумовує рішення наради щодо протистояння корупції та організованій  злочинності. 

Детальніше...

Співчуття Папи з приводу смерті кардинала Діоніджі Теттаманці

ANSA1235264 ArticoloУ суботу 5 серпня 2017 року на півночі Італії після тривалої хвороби у віці відійшов до Господа кардинал Діоніджі Теттаманці, архієпископ-емерит Мілану, колишній Генеральний Секретар Єпископської Конференції Італії.

Детальніше...

Заява Святого Престолу з приводу ситуації у Венесуелі

RV23482 Articolo«Святий Престол вкотре висловлює свою стурбованість з приводу радикалізації та поглиблення кризи у Боліварській Республіці Венесуелі, де зростає кількість загиблих, поранених та ув’язнених», – читаємо у заяві, яку в п’ятницю, 4 серпня 2017 р., поширив Державний Секретаріат Святого Престолу, зазначаючи:

Детальніше...


 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку