Ватикан

Ватикан: міжнародний семінар з питань доступу до питної води

OTHER101775 ArticoloПапська Академія Наук запросила до Ватикану політиків, вчених та релігійних лідерів з усього світу, щоб розробити міжнародну стратегію управління водними ресурсами.

Детальніше...

Циркові артисти з Rony Roller Circus виступили у Ватикані

a800457aab01c3734903d4326875cd01У середу, 22 лютого,  Папа Франциск привітав циркових артистів з Rony Roller Circus, які влаштували невелику виставу для паломників. Їх виступ завершив загальну аудієнцію, яка вперше в цьому році відбулася на площі Святого Петра.

Детальніше...

Колишній голова ватиканських ЗМІ отримав нагороду Франції

ANSA485284 ArticoloКолишній глава Залу Печаті Святого Престолу і нинішній голова «Ватиканського фонду Йозефа Ратцінгера – Бенедикта XVI» кс. о. Федеріко Ломбарді отримав вищу нагороду французького уряду: Орден Почесного легіону.

Детальніше...

Префект Конгрегації науки і віри, кардинал Мюллер видав книгу «Папа. Послання і місія»

1395041793 KardinalMller.jpg.20721859Теологія визволення, істина Бога і людської свободи, екуменізм, критика капіталізму, вічне життя – ці теми підняв у своїй новій книжці префект Конгрегації науки і віри. Нова книжка кардинала Мюллера носить назву «Папа. Послання і місія».

Детальніше...

У Ватикані захистили від незаконного використання зображення Папи і символіку Апостольської Столиці

other594996 articoloДержавний секретаріат Ватикану виступив із заявою щодо заходів, прийнятих для охорони зображення Святого Отця і спрямованих на те, щоб його послання могло досягти вірних в незміненому вигляді, а його особистість не ставала предметом маніпуляцій.

Детальніше...

Звернення Постійного спостерігача від Святого Престолу щодо України під час Відкритих дебатів Ради безпеки ООН

Vatican21 лютого Постійний спостерігач від Святого Престолу при ООН виступив із заявою під час Відкритих дебатів Ради безпеки, присвячених темі «Підтримка міжнародного миру та безпеки: конфлікти в Європі».

Детальніше...

Чилійські єпископи представили Папі життя Церкви в своїй країні

1906427 ArticoloУ понеділок, 20 лютого 2017 р., Папа Франциск прийняв членів Єпископської Конференції Чилі, які прибули до Ватикану з нагоди візиту «аd Limina apostolorum».

Детальніше...

Теперішній склад колегії кардиналів

KolegiaКолегія кардиналів після смерті кардинала Коннелла складається з 118 виборців, і тих, що не беруть участь у виборах - 107.

Детальніше...

Музеї Ватикану та єврейська громада Риму проведуть спільну виставку

VATICANO JUDIOS MENORA SPANALT121Музеї Ватикану та єврейська громада Риму вперше проводитимуть спільну виставку, присвячену Мінорі - традиційному єврейському підсвічнику на сім свічок, який є одним з творів мистецтва єврейської, католицької і світської культур.

Детальніше...

Коли католики сваряться в Мережі: проект «Catholic Voices Italia»

OTHER22769 ArticoloЖурналістський проект «Catholic Voices Italia» організував триденний курс, присвячений спілкуванню в соціальних мережах.

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку