Ватикан

Папа: Слід поставити людську особу в центрі економічної діяльності

1946785 ArticoloПроблему безробіття слід долати, керуючись почуттям справедливості між поколіннями та відповідальності за майбутнє. Про це Папа Франциск говорив, приймаючи у суботу, 20 травня 2017 р., учасників міжнародного конгресу, організованого Фундацією «Centesimus Annus – Pro Pontifice», який на кілька днів зібрав у Римі представників світу підприємництва, академічного середовища та Церкви.

Детальніше...

Провід Ради європейських єпископатів про виклики перед Церквою

ANSA1084279 ArticoloУ четвер, 18 травня 2017 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції провід Ради Єпископських Конференцій Європи, що перед тим протягом трьох днів мав свою робочу зустріч.

Детальніше...

Папа: Хвороба – не причина для сорому!

AP3985765 Articolo«Нехай же життя кожного з вас, і тих, хто безпосередньо позначений хворобою Гантінґтона, і тих, які щоденно ангажуються у те, щоб розділити біль і труднощі хворих, зможе стати живим свідченням надії, дарованої нам Христом», – з таким побажанням Папа Франциск звернувся до хворих, їхніх родичів, медперсоналу та вчених, зустрічаючись з ними у четвер, 18 травня 2017 р., в залі Павла VI у Ватикані.

Детальніше...

Бенедикт XVI: з кардиналом Сара літургія є в добрих руках

kardinalserhebung-von-robert-sarah-durch-papst-benedikt-xvi-678x381«З кардиналом Сара, майстером тиші та внутрішньої молитви, літургія є в добрих руках», – написав Папа-емерит Бенедикт XVI у післяслові до книжки, автором якої є цей африканський кардинал.

Детальніше...

У Ватикані готуються висловитися у справі Меджугор’є

QS68RF8Z8068-kG5E-U11002795644438JHF-1024x576LaStampa.it

16 травня 2017 року Андреа Торнієллі, оглядач італійської газети «La Stampa», повідомив, що спеціальна ватиканська комісія при Конгрегації віровчення, яка має підготувати рекомендації щодо ситуації навколо Меджугор’є, закінчила обговорення справи.

 

 

Детальніше...

Ватиканські фінанси: «фінансова розвідка» опублікувала звіт про підозрілі операції

20160429T1155-3012-CNS-VATICAN-FINANCE-REPORT cropОбмін інформацією з органами фінансового контролю зростає, кількість підозрілих операцій значно зменшується – такі короткі висновки можна зробити зі щорічного звіту Служби фінансової інформації Святого Престолу.

Детальніше...

Папа Франциск призначив нового єпископа-помічника для Львівської архідієцезії

hqdefaultЦей день стане для українців особливий з двох причин. Сьогодні, в соту річницю об'явлень Богородиці у Фатімі, Папа Франциск призначив для України нового єпископа-помічника Львівської архідієцезії – отця Едварда Каву OFMConv.

 

Детальніше...

Папа дослідникам космосу: Ніколи не треба боятися істини

1943106 Articolo«Виходячи на околиці людського знання, можна дійсно пережити справжній досвід Господа Бога, що здатний наповнити наше серце», – сказав Папа Франциск, зустрічаючись у п’ятницю, 12 травня 2017 р., вранці, з учасниками конференції «Чорні діри, гравітаційні хвилі та сингулярність простору-часу», організованої Ватиканською обсерваторією з нагоди 50-річчя відходу до вічної видатного космолога о. Жоржа Леметра.

Детальніше...

Кардинал Паролін: Послання Фатіми – це послання любові та покори

ANSA1158601 ArticoloУ Фатімському посланні відображене центральне послання християнства, тобто, звіщення Того, що Воскреслий Ісус є Володарем історії.

Детальніше...

Ватикан випустить монету до річниці мученицької смерті святих апостолів Петра і Павла

Ватикан выпустит монету к годовщине мученической смерти святых апостолов Петра и Павла1 червня 2017 року, до 1950-ї річниці мученицької смерті святих апостолів Петра і Павла філателійне і нумізматичне Бюро Ватикану планує випустити монету номіналом у 2 євро.

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку