Ватикан

Кардинал Мюллер: Церква розуміє стать краще від гендерної ідеології

other866877 articolo 2Ісус чітко і не залишаючи жодних сумнівів установив нерозривність подружжя. А ми повинні це звіщати, підтверджувати і пояснювати нашим вірним – зазначив кардинал Герхард Мюллер.

Детальніше...

Департамент служіння цілісному розвитку займеться питанням відлучення від Церкви мафіозі і корупціонерів

ansa1213790 articoloОдним з підсумків Міжнародних дебатів про корупцію, що  проходили минулого тижня у Ватикані,  стало рішення поглибити на рівні доктрини і канонічної дисципліни Церкви питання, що стосується відлучення від Церкви корупціонерів і членів мафіозних угруповань.

Детальніше...

У Ватикані представлено ініціативу «Папа для Південного Судану»

RV26373 Articolo«Папа Франциск – це вселенський пастир, який долає кордони. Він відчуває гостру необхідність у тому, щоб привернути увагу міжнародної спільноти до цієї замовчуваної драми і закликає докладати ще більше зусиль у пошуках мирного врегулювання конфлікту», – зазначив кардинал Петер Турксон, Префект Дикастерії служіння цілісному людському розвиткові, під час прес-конференції з нагоди представлення ініціативи «Папа для Південного Судану», що відбулася у залі прес-центру Святого Престолу 21 червня 2017 року.

Детальніше...

У Ватикані розпочинається 90-та Асамблея ROACO

RV23482 ArticoloУ понеділок, 19 червня 2017 р., у Ватикані розпочинаються праці 90-тої Асамблеї ROACO (Ради організацій, що допомагають Східним Католицьким Церквам), що триватиме до 22 червня. На останній день запланована аудієнція в Святого Отця.

Детальніше...

Підсумки «Міжнародної дискусії про корупцію», що відбулася у Ватикані

ANSA1213794 ArticoloЯк ми вже повідомляли, 15 червня 2017 р. у Ватикані відбулася перша «Міжнародна дискусія про корупцію», організована Дикастерією служіння цілісному людському розвиткові. Заторкувана проблематика розглядалася в глобальному вимірі, звертаючи увагу на її зв’язок з мафіозними структурами та організованою злочинністю.

Детальніше...

Комюніке Святого Престолу про зустріч Папи Франциска та Ангели Меркель

AP4027039 ArticoloУ суботу, 17 червня 2017 р., вранці, Святіший Отець Франциск прийняв на аудієнції в Апостольському палаці у Ватикані Канцлера Федеральної Республіки Німеччини Анґелу Меркель, яка опісля зустрілася з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, якого супроводжував архієпископ Поль Річард Ґаллаґер, Секретар, відповідальний за стосунки з державами.

Детальніше...

Папа затвердив чергові декрети в справах визнання святості

ANSA1083807 ArticoloУ п’ятницю, 16 червня 2017 р., Папа Франциск прийняв кардинала Анджело Амато, Префекта Конгрегації в справах святих. Під час аудієнції він затвердив оприлюднення декретів, що стосуються різних етапів канонізаційних процесів.

Детальніше...

Папа Франциск призначив Секретаря Дикастерії служіння цілісному розвиткові людини

OSSROM127839 ArticoloУ п’ятницю, 16 червня 2017 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив Секретарем Дикастерії служіння цілісному розвиткові людини священика Бруно Марі Дюффе, приналежного до клиру Ліонської архидієцезії (Франція), співзасновника й директора Інституту прав людини Ліонського Католицького Університету.

Детальніше...

Делегації Святого Престолу та Ізраїлю зустрілися у Ватикані

other1169492 articoloЧергова пленарна сесія Постійної двосторонньої робочої комісії між Святим Престолом і Ізраїлем відбулась 13 червня 2017 року в Ватикані.

Детальніше...

Підсумки семінару у Ватикані на тему міграції, біженців та торгівлі людьми

RV23482 ArticoloВід 12 до 13 червня у Ватикані відбувався семінар, присвячений мігрантам, біженцям та жертвам торгівлі людьми, організатором якого був Відділ у справах мігрантів і біженців Дикастерії сприяння цілісному людському розвиткові.

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку