Анонси подій

Запрошення на ювілей служіння єпископа Яна Пурвінського в Житомирі

1В цьому 2017 році Його Преосвященство єпископ Ян Пурвінський  відзначає ювілей 40-річчя служіння Христовій Церкві на українських теренах, зокрема в Житомирській Катедрі св. Софії.

Детальніше...

Домініканці Києва запрошують на Lectio Divina – молитву Словом Божим,

8 048 квітня, перед Вербною (Квітною) неділею, о 13:00 запрошуємо християн різних конфесій на спільну молитву Словом Божим в каплиці Інституту релігійних наук в Києві.

Детальніше...

Зустріч з Робертом Текіелі

max-20170226151143912 1Христос нас визволив на те, щоб ми були свобідні (Гал. 5,1).

Детальніше...

Програма трансляції Різдвяних свят на католицькому Телебаченні Віковічного Слова

logoСвяткуймо Різдво Христове разом з Папою Франциском та його представником в Україні, Апостольським Нунцієм, Клаудіо Ґуджеротті!

 

НАЖИВО на Телебаченні Віковічного Слова.

Детальніше...

Запрошуємо на лекцію Габріели Кубі

9exjq9g1ktoosoc4cДорогі колеги, в третю річницю Євромайдану, 21 листопада цього року, об 11:30 в інформагенції УНІАН (Київ, вул.Хрещатик,4), Радіо Марія проводить  ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ «НЕБЕЗПЕКА ҐЕНДЕРНОЇ ІДЕОЛОГІЇ В УКРАЇНІ».

Детальніше...

У Хмельницькому відбудеться турнір з волейболу для дівчат

unnamed 109У Хмельницькому 13 листопада  відбудеться волейбольний турнір св. Терези з Лізьє для дівчат.

Детальніше...

Запрошуємо на канонізацію!

cc1ec95a-beb7-4070-9f2e-a91954c3404dУ неділю, 16 жовтня, Папа Франциск під час Святої Меси проголосить 7 нових святих Католицької Церкви. Серед них - сестра Єлизавета від Пресвятої Трійці, кармелітка.

Детальніше...

До уваги медиків!

Doctor RosaryНа 18 жовтня припадає свято євангеліста Луки, який вважається покровителем медичних працівників. З цієї нагоди в суботу, 22 жовтня, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві відбудеться ІІІ Всеукраїнське паломництво медичних працівників.

Детальніше...

24 години для прослави

anons molytwaПротягом 24 годин у каплиці Філософсько-Богословського факультету Українського Католицького Університету, відбудеться екуменічне прославлення Господа. Безперервно, протягом доби, музичні гурти різних християнських конфесій Львова, Києва, Стрия та Харкова, будуть провадити релігійні співи прославлення та звеличення Господа.

Детальніше...

 
 
 

Авторизація

Підписатись на розсилку